5 OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY PRZECISZÓW W TENISIE STOŁOWYM

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

V OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY PRZECISZÓW W TENISIE STOŁOWYM 28-29.11.15

 

  1. Celem turnieju jest , popularyzacja tenisa stołowego w gminie Przeciszów oraz regionie, propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia , poprzez sport . Wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek. Promocja Gminy .

 

  1. Organizatorem turnieju jest Gmina Przeciszów oraz klub LKS Piotrowice.

 

  1. Patroni medialni: Kulturalnypowiat.pl , FaktyOświęcim.pl,

 

  1. Turniej odbędzie się w hali sportowej przy Zespole Szkół Podstawowo

– Gimnazjalnych w Piotrowicach , ul . Andrychowska 222 . Dnia 29.11.15.

 

  1. Kategorie wiekowe:

 

– Młodzik/Młodziczka ( 2003 i młodsi )

– Kadet/Kadetka ( 2001 i młodsi )

– Junior/Juniorka ( 1998 i młodsi )

– Open ( bez ograniczeń wiekowych )

 

  1. Ramowy plan turnieju:

 

28.11.15

Godzina 9:30 – 10:00 Potwierdzanie zgłoszeń do kat. Open, Junior

Godzina 10:15 – Rozpoczęcie gier w obu kategoriach

 

29.11.15

 

Godzina 9:30 – 10:00 Potwierdzanie zgłoszeń do kat. Młodzik, Kadet

Godzina 10:15 – Rozpoczęcie gier w obu kategoriach

 

– Szczegółowy plan turnieju wraz z lista startową zostanie opublikowany 27.11.15 na stronie www.lksolmex.pl

 

  1. System rozgrywania turnieju

 

– grupowo – pucharowy albo ‘’Rosyjski’’ w zależności od ilości zgłoszeń. Każdy zawodnik ma prawo startu w jednej kategorii, w razie małej liczby zgłoszeń sędzia może dopuścić danego zawodnika do gry w dwóch kategoriach jednego dnia.

 

  1. Zgłoszenia

 

– Zgłoszenia wyłącznie pod adresem meilowym kriis1986@poczta.fm oraz telefonicznie pod nr tel 697923694 ( Krzysztof Żebro ) do dnia 27.11.15 do godz 10:00

 

  1. Nagrody

 

Za pierwsze trzy miejsca puchary, nagrody rzeczowe, za pierwszych 6 miejsc dyplomy w tym:

 

 

– PUCHAR WÓJTA GMINY PRZECISZÓW

– PUCHAR WŁAŚCICIELA FIRMY OLMEX

– PUCHAR PREZESA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO w ZATORZE

– PUCHAR DYREKTORA REGIONALNEGO FIRMY WOLF

– PUCHAR WŁAŚCICIELA FIMRY BUD MAX

 

  1. Sponsorzy

 

Sponsorami turnieju są Wójt Gminy Przeciszów, LKS Piotrowice oraz firmy: Wolf, Modest, Bank Spółdzielczy w Zatorze, Bud-Max, Olmex, ART-Grawer

 

  • Sprawy organizacyjne

 

Dla kategorii młodzieżowych organizator przewiduje poczęstunek w formie drożdżówek oraz małych napojów. Przez dwa dni będzie czynny bufet , w którym będzie można wypić darmową kawę oraz herbatę, oraz kupić zapiekanki. Organizator nie bierze odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatniach oraz na hali.

 

  • Noclegi

 

Dla zainteresowanych zawodników, mających zamiar przyjechać na dwa dni turnieju, lista noclegów w okolicy obiektu
– Pensjonat w Przeciszowie ul. Długa 16 tel.33-876-60-38 lub 602-869-885(6 km od Hali )

– Pensjonat w Przeciszowie ul. Długa 6 tel.503-071-066( 6km od hali )

– Ośrodek Wypoczynkowy River Park Zator ul. Parkowa 8 tel.33-841-22-61( 8 km od hali )

 

LISTA STARTOWA

Młodzicy:

  1. Michał Bodnar LKS OLMEX PIOTROWICE
  2. Kamil Wodniak LKS OLMEX PIOTROWICE
  3. Patryk Antecki LKS OLMEX PIOTROWICE
  4. Robert Żydek LKS OLMEX PIOTROWICE
  5. Michał Piekarczyk LKS OLMEX PIOTROWICE
  6. Jakub Bartnicki CKIS SKAWINA
  7. Karol Lelek CKIS SKAWINA
  8. Antoni Porzycki LKS OLMEX PIOTROWICE
  9. Nataniel Stroisz MKS TARNOVIA TARNÓW
  10. Maciej Kuzio UKS ZARABIE MYSLENICE
  11. Jakub Paczyński MKS SKAWA WADOWICE
  12. Oskar Jędrzejowski MKS SKAWA WADOWICE
  13. Paweł Gałuszka MKS SKAWA WADOWICE
  14. Paweł Maciejczyk MKS SKAWA WADOWICE
  15. Patryk Wcisło MKS SKAWA WADOWICE
  16. Ernest Kozieł LKS OLMEX PIOTROWICE
  17. Szymon Gorczyca LKS OLMEX PIOTROWICE
  18. Błażej Oleksy LKS OLMEX PIOTROWICE
  19. Kacper Jachyra LKS OLMEX PIOTROWICE
  20. Kacper Kaczówka UKS ŻABNO
  21. Hubert Kwapniewski UKS ŻABNO
  22. Kiełbas Marek LITS MEBLE ANDERS ŻYWIEC
  23. Artur Białoń LITS MEBLE ANDERS ŻYWIEC
  24. Patryk Kukla BOLĘCIN

 

 

Młodziczki:

  1. Paulina Adamus CKIS SKAWINA
  2. Paulina Kita UKS PLOMIEŃ LIMANOWA
  3. Alicja Lelek CKiS SKAWINA
  4. Gabriela Żydowska MKS TARNOVIA TARNÓW
  5. Natasza Stroisz MKS TARNOVIA TARNÓW
  6. Aleksandra Kuzio UKS ZARABIE MYŚLENICE
  7. Julia Chmura PRZECISZÓW
  8. Natalia Gajewska LITS MEBLE ANDERS Żywiec

 

 

 

Kadeci:

  1. Przemysław Foksiński LKS OLMEX PIOTROWICE
  2. Piotr Wolanin LKS OLIMPIA CHOCZNIA
  3. Kopera Miłosz LKS OLIMPIA CHOCZNIA
  4. Adam Gutkowski MKS SKAWA WADOWICE
  5. Miłosz Żydek MKS SKAWA WADOWICE
  6. Daniel Filek MKS SKAWA WADOWICE
  7. Wojciech Górecki UKS ROKICIE SZCZYTNIKI
  8. Piotr Dziedzic UKS LIMANOWA
  9. Adrian Cich UKS ŻABNO
  10. Szymon Panek UKS ŻABNO

 

 

Kadetki:

  1. Zuzanna Staszczak LKS OLMEX PIOTROWICE
  2. Michalina Kasprzyk LUKS GALUX SKRZYSZÓW
  3. Gabriela Suchanek LKS OLIPMIA CHOCZNIA
  4. Weronika Żydowska MKS TARNOVIA TARNÓW

 

Juniorzy:

  1. Maciej Filek LKS OLMEX PIOTROWICE
  2. Michał Bodnar LKS OLMEX PIOTROWICE
  3. Kamil Wodniak LKS OLMEX PIOTROWICE
  4. Michał Ostanek MKS SKAWA WADOWICE
  5. Grzegorz Moskała CKiS SKAWINA
  6. Sebastian Adamus CKiS SKAWINA
  7. Jakub Pietrańczyk UKS POLFIN OŚWIĘCIM
  8. Wojciech Górecki UKS ROKICIE SZCZYTNIKI
  9. Michał Piekarczyk LKS OLMEX PIOTROWICE
  10. Przemysław Fokisński LKS OLMEX PIOTROWICE

Juniorki:

  1. Staszczak Zuzanna LKS OLMEX PIOTROWICE
  2. Anna Zając KS BRONOWIANKA KRAKÓW

Open:

  1. Adrian Brzeżniak Zator
  2. Tomek Brzezniak Zator
  3. Damian Brzezniak Zator
  4. Andrzej Żebro LKS OLMEX PIOTROWICE
  5. Marcin Jędrysik LKS OLMEX PIOTROWICE
  6. Sławomir Cygan LKS OLMEX PIOTROWICE
  7. Krzysztof Antecki LKS OLMEX PIOTROWICE
  8. Dariusz Kleczko UKS HURAGAN SOSNOWIEC
  9. Dawid Skrzypiec LKS VICTORIA NIDEK
  10. Patryk Weglarz LKS VICTORIA NIDEK
  11. Rafał Mikołajek LKS VICTORIA NIDEK
  12. Paweł Lelek Zelczyna
  13. Michał Piekarczyk LKS OLMEX PIOTROWICE
  14. Maciej Nalepa UKS Magnum Kożmice Wielkie
  15. Piotr Puda ULKTS Pszczyna
  16. Franciszek Łysak Libiąż
  17. Paweł Skowronek Chełmek
  18. Robert Klafczyński Zabrze
  19. Mirosław Palacz MKS SKAWA WADOWICE
  20. Łukasz Jurzak MKS SKAWA WADOWICE
  21. Gołda Gabriel MKS SKAWA WADOWICE
  22. Michał Ostanek MKS SKAWA WADOWICE
  23. Dariusz Bochenek Kraków
  24. Krzysztof Szemik LKS VICTORIA NIDEK
  25. Janusz Bełza Kraków
  26. Paweł Gołębski Tychy
  27. Mirosław Grzesica Tychy
  28. Adrian Eliasz LUKS Węgierska Górka
  29. Mirosław Bochenek KRAKÓW
  30. Wojciech Górecki UKS ROKICIE SZCZYTNIKI
  31. Zuzanna Staszczak LKS OLMEX PIOTROWICE
  32. Adam Staniczek TYCHY
  33. Włodzimierz Michałowski KRAKÓW
  34. Krzysztof Wójcik Oświęcim
  35. Marcin Gibała Wiedeń
  36. Grzegorz Moskała CKiS SKAWINA
  37. Sebastian Adamus CKiS SKAWINA
  38. Waldemar Glanowski OLKUSZ
  39. Jakub Glanowski OLKUSZ
  40. Jakub Pietrańczyk UKS POLFIN OŚWIĘCIM
  41. Maciej Filek LKS OLMEX PIOTROWICE
  42. Michał Bodnar LKS OLMEX PIOTROWICE
  43. Kamil Wodniak LKS OLMEX PIOTROWICE
  44. Anna Zając KS BRONOWIANKA KRAKÓW
  45. Przemysław Fokisński LKS OLMEX PIOTROWICE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz