Dostarczamy między innymi woreczki do chleba w kształcie okrągłym i prostokątnym, a także do bułek i innego rodzaju wypieków

Produkowane przez nas woreczki do pieczywa dzięki ciekawym nadrukom mogą łatwo przyciągnąć wzrok. Forma do wypieku chleba przyda się w kuchni każdego wielbiciela domowego wyrobu pieczywa. Uniwersalna forma do pieczenia chleba będzie mogła zostać użyta do wypieku chlebów z różnej mąki. Pozwali na przygotowanie smacznego chleba razowego, jasnego oraz z ziarnami. Dostarczamy między innymi woreczki do chleba w kształcie okrągłym i prostokątnym, a także do bułek i innego rodzaju wypieków. Szynkowar i woreczki mam z biowinu jak na zdjęciu. Pyyyyszna :) już zrobiona i zjedzona :) mam tylko jeden problem - dlaczego zawsze pękają mi woreczki i cała galaretka wypływa na zewnątrz? Oferta zawiera woreczki bez nadruku jak również woreczki z nadrukiem standardowym oraz z dodrukiem i woreczki z nadrukiem indywidualnym. Pieczona szynka ale jako wędlina do chleba to pekluję na mokro z dodatkiem saletry. Zapewniamy krótkie terminy dostawy na nasze woreczki – mogą otrzymać je Państwo już w 2 dni robocze. Na razie trzymam je w drugiej misce, na ręcznikach papierowych (co by się nie obiły moje skarby;p), ale woreczki to super pomysł! To najbardziej uniwersalne woreczki do pieczywa, które mogą być wykorzystane do każdego rodzaju produktów piekarniczych i uzupełnione etykietami papierowymi lub nalepkami. Funkcjonalne formy do chleba na zakwasie posiadają różne wielkości i kształty, dzięki czemu będzie można w domu upiec duże chleby, albo mniejsze bagietki, czy bułeczki. Uwielbiam woreczki wszelakie a ta podusia dla Lenki-przecudna! Obecnie w dobie dużej konkurencji między piekarniami odpowiednie opakowanie aromatycznego chleba i bułek jest kluczowe z punktu widzenia marketingu. Natomiast oczywiste jest, że burzliwa fermentacja kończy się po dwóch trzech tygodniach i wystarczy te woreczki zabrać wraz z zawartością a słoiki przetrzeć ściereczka i nic nie zapleśnieje. Super sprawa - woreczki i sam chleb! Oferowane przez nasz sklep foremki do chleba wykonane z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, silikon, czy ceramika, to naczynia estetyczne, wykonane ze starannością i dbałością o szczegóły. Piękne są te kuchenne worki, zresztą wszsytkie inne uszyte przez Ciebie woreczki tez zawojowały moje serce. Pomysłów na pyszne domowe pieczywo nie zabraknie, a formy do pieczenia chleba pomogą nam w ich realizacji. Wypiekanie chleba nie jest trudne, a robiąc go samemu możemy mieć pewność, że składał się będzie z najwyższej jakości produktów. Woreczki drukujemy z nadrukiem w 8 kolorach.