Mezoterapia igłowa innowacyjnym preparatem Aquashine to zabieg opracowany specjalnie dla przesuszonej, zmęczonej skóry z widocznymi oznakami starzenia

Mezoterapia pozwala na odmłodzenie i poprawę wyglądu skóry, redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, a nawet na zapobieganie łysieniu i wypadaniu włosów. Nic dziwnego - skóra twarzy jest bardzo delikatna i starzeje się najszybciej. Mezoterapia bezigłowa jest procesem bezpiecznym, ponieważ nie uszkadza błon komórkowych, a pozwala jedynie na wprowadzenie do poszczególnych komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych. Mezoterapia igłowa innowacyjnym preparatem Aquashine to zabieg opracowany specjalnie dla przesuszonej, zmęczonej skóry z widocznymi oznakami starzenia. Lekarze podkreślają, że mezoterapia igłowa twarzy działa znacznie lepiej, niż nawet najlepsze kremy przeciw starzeniu się skóry lub przeciwzmarszczkowe. W odróżnieniu od metody igłowej i mikroigłowej, mezoterapia bezigłowa nie narusza ciągłości skóry. Mezoterapia to również metoda iniekcji z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego pobranego z krwi pacjenta –. Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych w skórę twarzy, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda lub inne części ciała potrzebujące skutecznej pomocy z zewnątrz. W zależności od metody wykorzystanej do wprowadzenia substancji aktywnych do skóry właściwej wyróżniane są 3 rodzaje zabiegu: mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa oraz mezoterapia bezigłowa. Mezoterapia to zabieg polegający na dostarczeniu substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych w głębokie warstwy skóry. Mezoterapia igłowa to zabieg bezpieczny i mało bolesny. Dzięki mnogości i różnorodności substancji (koktajli do mezoterapii) stosowanych podczas zabiegu, mezoterapia wykorzystywana jest do leczenia wielu problemów medycznych i estetycznych. Mezoterapia igłowa poprawia elastyczność i odżywienia skórę. Zabieg mezoterapii na szyję Mezoterapia igłowa. Zobacz film: Mezoterapia skóry twarzy - na czym polega zabieg i kiedy warto go wykonać? Alternatywą do drogich kremów jest mezoterapia igłowa, która dostarcza cenne substancje wprost do głębokich warstw skóry. Tym samym mezoterapia igłowa działa przeciwstarzeniowo i zapobiega przedwczesnemu wiotczeniu skóry, do którego dochodzi w wyniku stopniowego zmniejszania zawartości kwasu hialuronowego w skórze. Przebieg mezoterapii szyi Mezoterapia igłowa szyi. Mezoterapia bezigłowa pozwala wymodelować sylwetkę. Mezoterapia igłowa twarzy jest bezpiecznym zabiegiem, jednak w naszej klinice odradza się poddawanie zabiegowi w ciąży bądź w sytuacjach, gdy jesteśmy uczuleni na jeden ze składników mikstury.