O ile zabierane przez gości kosmetyki hotelowe można potraktować jako miły upominek, o tyle znikające z pokojów ręczniki do hotelu Warszawa i szlafroki to zmora każdej osoby zarządzającej hotelem

Nasze ręczniki są odpowiednie dla najmłodszych i najstarszych, ponieważ są bardzo chłonne i nie powodują podrażnień. W pierwszej kolejności oczywiście polecamy klasyczne ręczniki bawełniane. Dodatkowo wszystkie ręczniki obszyte są ściegiem zagęszczonym, co wpływa na wydłużenie żywotności ręczników. Ręczniki łazienkowe oprócz swej funkcjonalności stanowią również istotny element dekoracyjny w naszej łazience. O ile zabierane przez gości kosmetyki hotelowe można potraktować jako miły upominek, o tyle znikające z pokojów ręczniki do hotelu Warszawa i szlafroki to zmora każdej osoby zarządzającej hotelem. Wszystkie nasze ręczniki bawełniane wykonane są w technologii ultrasoft dzięki czemu są wyjątkowo miękkie i puszyste oraz charakteryzują się doskonałą chłonnością. Dlatego wszystkie ręczniki wykonane są z wysokogatunkowej przędzy. Ręczniki bambusowe szybko schną, zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów a także zapewniają ciągła świeżość. Wybierając ręczniki z naszej oferty możesz zaoszczędzić na prowadzeniu firmy lub mniej wydawać na wyposażenie domu, bowiem inwestując w jakość otrzymujesz gwarancję wieloletniej trwałości. Najpopularniejszymi ręcznikami bawełnianymi są ręczniki z bawełny egipskiej, potocznie nazywane ręcznikami egipskimi oraz ręczniki z bawełny Pima. Ręczniki hotelowe to wyjątkowa grupa ręczników bawełnianych. Proponujemy zarówno opcję jednokolorową bez żadnych wzorów, jak i ręczniki z różnymi wzorami i nadrukami. 63% respondentów stwierdziło, że ręczniki papierowe były preferowaną metodą suszenia, podczas gdy tylko 28% opowiedziała się za suszarką do rąk. To rozwiązanie stosowane przede wszystkim przez obiekty najwyższej klasy, w których nikt nie będzie zwracał uwagi klientom na ginące ręczniki czy szlafroki. Znajdziesz wśród nich małe ręczniki do rąk, duże ręczniki oraz miękki ręcznik dla gościa, przygotowany specjalnie z myślą o twoich odwiedzających. Ręczniki hotelowe i ręczniki do SPA to wyjątkowa grupa ręczników bawełnianych. Nasze personalizowane białe ręczniki do SPA i hotelowe świetnie komponują się z innymi produktami typowymi dla wyposażenia hotelu, takimi jak białe szlafroki i jednorazowe kapcie. Nasze ręczniki dostępne są zarówno w stonowanych, jak i nieco bardziej awangardowych kolorach. Dodatkowo wszystkie ręczniki obszyte są ściegiem zagęszczonym co sprawia wydłużenie żywotności ręczników. Na uwaga zasługują na pewno ręczniki z tencelu oraz ręczniki lniane. Nie będzie też nietrafiony – proponowane przez nas modele to wyłącznie wysokiej jakości ręczniki o wielu wymiarach, delikatne i niepowodujące podrażnień.