Oferowane Kopiarki kolorowe drukarki dzierżawa bizhub A4 doskonale nadadzą się na wyposażenie tych biur, które głównie przetwarzają dokumenty o standardowych rozmiarach

Drukarki HP oraz urządzenia wielofunkcyjne tego producenta to sprzęt chętnie wybierany do biur i firm oraz do użytku domowego. Drukarki PageWide zużywają nawet 80% mniej materiałów eksploatacyjnych i generują zdecydowanie mniej odpadów opakowaniowych w porównaniu do innych urządzeń. W wielu przypadkach dzierżawa okazuje się rozwiązaniem tańszym niż zakup urządzenia. Oferowane Kopiarki kolorowe drukarki dzierżawa bizhub A4 doskonale nadadzą się na wyposażenie tych biur, które głównie przetwarzają dokumenty o standardowych rozmiarach. Pragniemy, by dzierżawa kserokopiarek czy wynajem kserokopiarek we Wrocławiu kojarzona była wyłącznie z nami. Szybkie i wydajne kolorowe urządzenia wielofunkcyjne. W obecnych czasach jedną z najpopularniejszych form współpracy, umożliwiających Klientowi korzystanie z urządzeń biurowych jest dzierżawa kopiarek / drukarek wraz z pełną obsługą serwisową. Dzierżawa drukarek to zapewnienie sprawnego i bezpiecznego wydruku dokumentów naszych klientów! Dzierżawa drukarek i kserokopiarek to obecnie jedna z najbardziej popularnych form korzystania ze sprzętu drukującego w firmie. Niezależnie od wymogów i potrzeb Państwa możemy dostarczyć wysokiej jakości usługi, wielofunkcyjne drukarki czarno białe, kolorowe systemy – drukowanie, kopiowanie i skanowanie. *powyższe dane są statystyczne pochodzą z wewnętrznych danych firmowych i dotyczą porównania wynajmu drukarki w stosunku do kosztów zakupu i eksploatacji urządzenia drukującego podobnej klasy. Jedną z naszych propozycji jest sprzedaż najwyższej jakości urządzeń kolorowych, takich jak drukarki czy kserokopiarki. Drukarki laserowe z serii ProXpress, dedykowane do rozwiązań biznesowych. Przy wyborze drukarki nie możemy kierować się jedynie ceną jej zakupu. Proponowana przed DTS dzierżawa drukarek była dla nas ekonomicznym rozwiązaniem. Drukarki laserowe Triumph-Adler t stosunkowo mało znany sprzęt na rodzimym rynku, jednak maszyny te cechują się bardzo niskimi kosztami druku, w swoich segmentach. Dzierżawa drukarki A3 gwarantuje redukcję kosztów oraz uproszczenie zadań i bezproblemową integrację z narzędziami innych producentów. Kolorowe drukarki laserowe MFP, są popularnym sprzętem biurowym, dającym przewagę nad samą drukarką laserową, która nie ma możliwości skanowania i kopiowania przez użytkowników w firmie. Dzierżawa drukarek może być oparta o umowę w rozliczeniu za toner wraz z serwisem, ilość drukowanych stron lub abonament. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dzierżawy, którą w zależności od potrzeb mogą być objęte zarówno małe drukarki lokalne jak i wysokowydajne kolorowe urządzenia wielofunkcyjne.