Proponujemy Państwu wynajem wózków podnośnikowych, a także serwis wózków widłowych Radom o napędzie elektrycznym lub spalinowym

W takich sytuacjach – dysponując flotą wypożyczonych wózków widłowych – nie są oni zmuszeni ponosić żadnych dodatkowych kosztów serwisowania swojego zaplecza sprzętowego. - sprzedaż i wynajem osprzętu do wózków widłowych: pozycjonery, chwytaki, obrotnice. W ofercie szeroki wybór elektrycznych wózków paletowych, oraz wózków podnoszących, zarówno prowadzonych jak i ze składaną platformą dla operatora. Proponujemy Państwu wynajem wózków podnośnikowych, a także serwis wózków widłowych Radom o napędzie elektrycznym lub spalinowym. Wynajem wózków widłowych jest jednym z najkorzystniejszych rozwiązań w organizacji transportu wewnętrznego i magazynu w firmie. Nasz serwis oferuje wygodne planowanie przeglądów dzięki indywidualnie ustalanym okresom międzyprzeglądowym. Regularna konserwacja maksymalizuje gotowość wózków do eksploatacji. Aby mogli Państwo w pełni skoncentrować się na swojej działalności, poprzez takie usługi jak konserwacja i naprawy troszczymy się o flotę wózków i urządzenia magazynowe. Do naszych usług podstawowych zalicza się również inteligentne zarządzanie energią akumulatorów i prostowników, serwis ogumienia i dbanie o bezpieczeństwo. Nasza firma spezjalizuje się w naprawach, serwisowaniu i konserwacji wózków widłowych, ładowarek telskopowych, wózków platformowych, wózków typu Melex. Zapewnia fachową obsługę w postaci pomocy udzielanej przez wykwalifikowanych pracowników – zarówno serwisantów, jak i operatorów wózków widłowych. Wykonujemy naprawy oraz remonty kapitalne silników spalinowych i elektrycznych oraz przygotowania wózków widłowych do badania oraz odbioru przez. Oferta firmy Lemarpol obejmuje nie tylko wynajem wózków ale także outsourcing. Jeśli interesują Cię opinie na temat serwisu wózków widłowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu usług serwisów wózków widłowych? Wszystkie naprawy w ramach gwarancji wykonywane są w naszym serwisie wózków widłowych bezpłatnie. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zaproponować inne niż wskazane na stronie modele wózków widłowych, a także szereg opcjonalnego wyposażenia,. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca. Firma „Lemarpol” posiada uprawnienia UDT w zakresie modernizacji i konserwacji wózków jezdniowych. Wynajem wózków podnośnikowych jest też doskonałym rozwiązaniem w przypadku firm, które dopiero startują na rynku i rozpoczynają pierwszy rok swojej działalności. Dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z wyjątkowej oferty wózków widłowych Toyota.