Urządzenie do mycia podłóg PowerScrubber z łatwością usuwa najcięższe zabrudzenia i plamy z drewnianych podłóg

Jeżeli jednak Twój biznes się rozwija, masz coraz większe powierzchnie, to na pewno już zauważyłeś, że zwykłe mopowanie podłóg nie ma przyszłości. Tanet Orange to ekologiczny płyn do mycia podłóg i powierzchni ponadpodłogowych, takich jak: meble, blaty, płytki, powierzchnie z kamienia. Niski poziom hałasu: Urządzenie pracuje wyjątkowo cicho. Urządzenie do mycia podłóg PowerScrubber z łatwością usuwa najcięższe zabrudzenia i plamy z drewnianych podłóg. Wygodne napełnianie zbiorników: Urządzenie zostało wyposażone w węże spustowe o dużej średnicy. Czyszczenie twardych podłóg już nigdy nie będzie takie samo. Te najtańsze łatwo jest złamać podczas intensywność mycia podłogi. Wyższe modele takich maszyn oferują systemy, które samoczynnie dozują chemię podczas mycia podłóg. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze. Dzięki temu całe urządzenie jest higieniczne. Inaczej jak w pozostałych rodzajach maszyn do mycia podłóg, operator nie stoi, ale siedzi i kieruje nią jak samochodem. Konsumenci docenili fakt, że urządzenie pracuje niezwykle cicho. Szorowarka to urządzenie zasilane sieciowo, co oznacza, że przed każdym użyciem należy je podpiąć do gniazdka elektrycznego. BONA PowerScrubber to maszyna do mycia podłóg o dużej mocy. Urządzenie wyposażone jest w potrójny system filtracji, który zwiększa efektywność i dokładność pracy. Podawanie detergentu podczas mycia powierzchni płaskich jest bardzo ważnym czynnikiem, mającym wpływ na ekonomikę pracy. Przychodzi taki moment w którym szybkość brudzenia podłóg i nakłady czasu poświęcone na utrzymanie posadzek w czystości w sposób ręczny, zaczynają się po prostu rozjeżdżać. Maszyny czyszczące do podłóg mogą być obsługiwane przez pracowników na kilka sposobów. Maszyny do podłóg zasilane bateryjnie bez ładowania mogą pracować kilka godzin. W naszej bogatej ofercie znajdziesz najwyższej jakości szorowarki nowe i używane, a także niezawodne maszyny do mycia podłóg, odkurzacze do użytku domowego oraz przemysłowe. Maszyna czyszcząca samojezdna to urządzenie z miejscem siedzącym dla operatora. Wyposażona jest ona w dużą ilość wymiennych szczotek i uchwytów, dzięki czemu jest wielofunkcyjne i nadaje się do czyszczenia różnych typów podłóg w tym wykładzin. Chcesz, aby płyn do mycia podłóg skutecznie usuwał zabrudzenia i pozostawiał przyjemny zapach w pomieszczeniu? Konstrukcyjnie urządzenie zaprojektowane jest tak, aby pracowało minimum. Dzięki temu, że parametr ten jest tak duży, urządzenie dobrze radzi sobie nawet z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami.