I Grand Prix Bielska Białej 2017

Bardzo dobrze otwarlismy I Grand Prix Bielska Białej w 2017 roku. Podczas turnieju zostały wręczone nagrody za klasyfikację generalną w 2016 roku gdzie Piotrowiczanie dominowali w kategoriach młodzieżowych. W kategorii Żaków oraz Żaczek najlepszymi okazali się Robert Żydek i Zuza Piekarczyk. W kategorii młodzików zwyciężył Michał Piekarczyk a Zuza Piekarczyk zajęła 2 miejsce w kategorii Młodziczek. W kadetach Michał Piekarczyk znów był najlepszy , a w kadetkach wygrała Zuza Staszczak. Zuza wygrała również kategorię Juniorek. W dzisiejszym turnieju w kategorii Młodzików wygrał Robert Żydek a na drugim miejscu uplasował się Michał Poekarczyk, w kadetach Michał Piekarczyk był 2 a Robert 3. W kategorii juniorów na najwyższym stopniu podium uplasował się Michał Bodnar. W nowej kategorii czyli turnieju rodzinnym ( rodzic + dziecko ) zwyciężyła drużyna Tomasz i Michał Piekarczyk pokonując w finale.. Marcina i Michała Bodnara. IMG_20170128_101646