Plan wykonany w 110 %. Zuza Michał i Kamil z awansem na Mistrzostwa Polski.

14.04.18 W Krakowie odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Polski Żaków, Kadetów i Juniorów, oraz Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kadetów i Juniorów. W turniejach eliminacyjnych Piotrowiczanie zgarnęli komplet kwalifikacji w kadetach oraz Żakach. W kadetach wygrał Michał Piekarczyk w finale pokonując klubowego kolegę Kamila Wodniaka ( obaj uzyskali kwalifikacje ). W turnieju Żaczek zwyciężyła Zuza Piekarczyk. W turnieju drużynowym, nasza drużyna juniorów w składzie Grzesiek , Maciek, Paweł zajęła 6 miejsce. Kadeci byli o włos od medalu, pierwsza drużyna ( Michał B, Michał P ) zajęła 4 miejsce przegrywając medal z Nowym Sączem. Druga drużyna kadetów zajęła 5 miejsce. Teraz zawodników czekają przygotowania do Mistrzostw Polski.