Robert i Karol Wicemistrzami Polski Drużynowego Turnieju Uczniowskiego!

W dniach 03-04.12.16 w Laziskach Górnych odbył się Finał Ogólnopolski Drużynowego Turnieju Uczniowskiego i klubów sportowych w tenisie stołowym. W kategorii Żaków zawodnicy Robert Żydek oraz Karol Broszkiewicz po zajęciu pierwszego miejsca w turnieju grupowym ( zwycięstwo z Wrocławiem i Bestwinka ), w ćwierćfinale pokonali , zawodników z klubu UKS Żak Gieraltowiec, awansując do strefy medalowej. W Niedzielę nasi zawodnicy w półfinale po dramatycznym spotkaniu wygrali z turniejowa „dwójką” Sms Włodawa w stosunku 3:2, i awansowali do ścisłego finału. W finale faworyci z Jarosławia byli zdecydowanie lepsi przy stole i zasłużenie wygrali 3:0. Nie mniej jest to największy sukces naszego klubu na arenie Ogólnopolskiej.