W piątek kadeci grali w Zielonej Górze, w Sobotę Skrzaci w Pierzchowie. Zuza znów najlepsza.

W piątek 23.03 nasi kadeci w składzie Michał Piekarczyk, Michał Bodnar, Jakub Bartnicki, Kamil Wodniak zagrali w turnieju eliminacyjnym do III Grand Prix Polski Kadetów w Drzonkowie. Fazę grupową przebrnął Michał Piekarczyk zajmując drugie miejsce w swojej grupie , niestety w fazie pucharowej nie udało mu się wygrać decydującej gry o awans do turnieju głównego. O sporym pechu może mówić Kamil który wygrał obie gry grupowe jednak stosunkiem setów zajął w niej 3 miejsce. Michał Bodnar wygrał jedna grę co dało mu 3 lokatę w grupie, a Kuba zakończył turniej bez zwycięstwa. Gra chłopaków była niezła, jednak na takim turnieju jak GP Kadetów niezła gra nie wystarcza, trzeba zagrać bardzo dobrze i wykorzystać swoje szanse, a tych wczoraj było kilka. W Sobotę poprawiła nam humory Zuza Piekarczyk , która przewidywalnie wygrała ostatni WTK Skrzatów w Pierzchowie. Oprócz Zuzy w turnieju wystąpili również Amelia Młynarczyk, Gabrysia Osowska, Łucja Noworyta oraz Krystian Markiewicz. Amelka po raz trzeci zajęła miejsce 9, Gabrysia była 13, a Łucja 17. Krystian ukończył turniej na 28 miejscu.