Zuzia Piekarczyk wygrywa kolejny WTK Skrzatów !, reszta Piotrowiczan osiągneła swoje najlepsze wyniki!

21.01.18 Byliśmy gospodarzami II Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacjnego Skrzatów. W zawodach wzieło udział 20 Skrzatek oraz 18 Skrzatów. Nasz klub reprezentowali, Zuzia Piekarczyk, Amelia Młynarczyk, Gabrysia Osowska, Łucja Noworyta, Natalia Jurecka, Kinga Kobiałka, Renia Kobiałka, Sylwia Piotrowska a także Krystian Markiewicz oraz Szymon Kłusek. Dla kilku z nich były to pierqwsze zawody w życiu. Po raz kolejny w tym sezonie Zuzia okazała się bez konkurencyjna, i bez straty seta wygrała cały turniej. Reszta naszych reprezentantów osigneła swoje najlepsze wyniki. Cieszymy się z widocznego postępu w grze naszych dzieci. Kązdy z zawodników otrzymał medal i dyplom za zajęte miejsce, najlepsze trójki dostały również puchary. Dziękujemy bardzo wszytskim za pomoc w organizacji, Weronice za zdjęcia :),rodzicom za upieczenie pysznych ciast i ciasteczek,jak można było zauważyć wszystko zostało zjedzone 🙂 a także za pomoc w sprzątaniu.

Wynki naszych reprezentantów:
dziewczęta:
19 – Natalia Jurecka
18 – Renia Kobiałka
17 – Gabrysia Osowska
16 – Łucja Noworyta
13 – Kinga Kobiałka
12 – Sylwia Piotrowska
9 – Amelia Młynarczyk
1 – Zuzia Piekarczyk

chłopcy:
15 – Szymon Kłusek
16 – Krystian Markiewicz

Galeria